Kaapo Kakko چشم خود را بر روی گروه کشتار پنالتی رنجرز باز می کند


بوستون-کاپو کاکو فصل گذشته هیچ وقت در ضربات پنالتی ثبت نکرد ، اما به نظر می رسد این بازیکن 20 ساله امسال دقایق کوتاهی داشته باشد.

فین 20 ساله شنبه شب در TD Garden در پیروزی 4-3 تیم رنجرز مقابل برونز به وقت کوتاه 1:38 وقت یخ دید. بوستون در بازی قدرتی 1 بر 4 بازی کرد و دیوید پاسترناک به برتری برونز در اولین دوره اشاره کرد و از پنالتی دخالت لیبور هاجک استفاده کرد. کاکو ، که در مقطعی تظاهر به شانس برای زدن یک ضربه کوتاه کرد ، روی گل پاسترناک روی یخ نبود و به اضافه دو در شب به پایان رسید.

کوین رونی درباره ضربات پنالتی کاککو عصر شنبه گفت: “من سال گذشته صادقانه تحت تأثیر او قرار گرفتم ، او در دفاع چقدر خوب بود.” “او چوب خوبی دارد ، او بسیار باهوش است ، بنابراین اگر او را در آنجا قرار دهند قطعا می تواند برای ما در مجازات کشتن یک مزیت بزرگ باشد. اگر ما با هم بودیم ، این عالی بود.

او یک بازیکن هاکی است و در چند سال گذشته از زمانی که وارد لیگ شده است واقعاً رشد کرده است. “

واحدهای کشتار پنالتی رنجرز با پیشرفت فصل قبل شکل گرفت. اولین واحد PK در برف روز شنبه کاکو ، مورگان بارون ، رایان لیندگرن و نیلس لوندکویست بود. در حالی که بارون قفلی برای ایجاد تیم نیست و لوندکویست هنوز هم به بازی در آمریکای شمالی عادت می کند ، لیندگرن احتمالاً بار سنگینی از ضربات پنالتی را حمل می کند. به راحتی می توان فرض کرد که Jacob Trouba و Patrick Nemeth اغلب در PK استفاده می شوند.

کاپو کاکو
گتی ایماژ

در میان خروج پاول بوکنویچ و برت هاودن ، رنجرز دو نفر از چهار قاتل پنالتی برتر خود را از دست دادند. کریس دروری ، مدیر کل ، بارکلی گودرو را برای جبران بخشی از این خلأ آورد. میکا زیبا نژاد و کوین رونی و همچنین رایان استروم نیز احتمالا شاهد زمان پنالتی خواهند بود.

جرارد گالانت ، سرمربی تیم ملی گفت که آدام فاکس “در شرایط خاص” در KP شرکت خواهد کرد و خاطرنشان کرد که نمی خواهد بیش از حد مدافع شماره 1 رنجرز کار کند. الکسیس لافرنیر ، فیلیپ چیتیل ، ویتالی کراوتسوف و سامی بلیس نیز در ضربات پنالتی چند ضربات پنالتی در طول پیش فصل به ثمر رساندند.

گالانت پیشتر در اردوی آموزشی درباره آنچه که در قاتل مجازات بدنبال آن است گفت: “غرایز خوب”. “برای من ، ماهرترین بازیکنان با استعداد بالا می توانند پنالتی ها را بکشند. تعداد زیادی از آنها به آنجا نمی روند و این کار را انجام می دهند ، اما بیشتر این افراد ، چوب های خوبی دارند ، هماهنگی چشم و دست خوبی دارند و نمایشنامه ها را بسیار خوب خوانده اند. از نظر تهاجمی هم همینطور است ، فقط باید کمی هزینه دفاعی بیشتری بپردازید. ”


تیم رنجرز روز یکشنبه فهرست اردوهای آماده سازی خود را به 27 نفر کاهش داد. ویل کویل به ویندزور اسپیت فایرز لیگ هاکی انتاریو و متیو روبرتسون ، برادن اشنایدر ، لوری پاجونیمی ، تایلر وال و آدام هوسکا به AHL هارتفورد اعزام شدند.

میسون گیرتسن به منظور انتصاب به AHL هارتفورد معاف شد ، اما شیاطین وزن 6 فوت-4 سنگین وزن را اعلام کردند.


بازی پیش فصل رنجرز چهارشنبه برابر شیاطین در مدیسون اسکوئر گاردن است.

دیدگاهتان را بنویسید