NY 1.5 میلیارد دلار برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد افیونی – و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن اختصاص داده است


نیویورک یکی از ایالت هایی است که مقدار زیادی پول از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی دریافت می کند ، به دلیل تسویه حساب های اخیر در پرونده های قضایی که شرکت ها را متهم به افزایش اعتیاد و بحران آمریکا می کند.

مجموع راه حل ها تا کنون حدود 1.5 میلیارد دلار است ، و لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک این هفته تور خود را در سراسر ایالت آغاز کرد تا اعلام کند که انتظار می رود چند مکان را دریافت کنند و به شهر نیویورک وعده ای بین 140 تا 257 میلیون دلار داد.

بودجه سال آینده با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده به ثبت می رسد – با 69،000 مورد مرگ ناشی از مواد افیونی که توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در ایالات متحده ثبت شده است. 2020. حداقل 4289 مرگ ناشی از مواد افیونی در ایالت نیویورک رخ داده است. این شهر بخش قابل توجهی ، حدود 1800 ، را تشکیل می دهد که تقریباً 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

اندرو کوئومو فرماندار سابق و قانونگذار ایالت قبل از استعفا در ماه اوت برنامه هایی را برای این صندوق های تسویه حساب ارائه کردند. Cuomo قانونی را امضا کرده است که بر اساس آن وجوه به صندوق تسویه مواد مخدر سپرده می شود و برای خدمات مربوط به اختلال مصرف مواد از طریق آموزش ، کاهش آسیب ، درمان و طیف وسیعی از خدمات مورد استفاده قرار می گیرد. این پول باید به جای جایگزینی وجوه دولتی موجود ، بهبود یابد.

اما سیاست ها و برنامه های خاصی که دولت به آنها کمک می کند هنوز در حال تعیین است. دفتر دادستانی کل به WNYC / Gothamist تأیید کرد که هیئت مشورتی که قرار است بر این تصمیمات نظارت کند در حال شکل گیری است. فرماندار کتی هوچول ، قانونگذار ایالت و سایر نهادها مسئول تعیین هیئت مدیره هستند و “امیدوارم [be] این به زودی انجام می شود. ” وقت هیئت مشورتی برای ارائه توصیه هایی برای تخصیص بودجه ، که قرار است تا 1 نوامبر ارائه دهد ، به پایان می رسد.

بنابراین ، WNYC / Gothamist با برخی از حامیان پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی در مورد آنچه که آنها فکر می کنند باید اولویت های اصلی تامین مالی باشد ، ثبت نام کرده است.

پایان دوران کمیابی

یاسمین بودنلا ، هماهنگ کننده کمپین ، سیاست مواد مخدر در Vocal-NY ، می گوید: “این بحث در دوران Cuomo که ما هیچ پولی نداریم ، که تحت ریاضت اقتصادی عمل می کنیم ، اکنون به دلیل رهبری دادستان کل Tish James مورد بحث قرار می گیرد.” “دیگر دلیلی وجود ندارد که این حوزه بهداشت عمومی از گرسنگی بمیرد.”

بودنلا و سایر وکلا گفتند که کاهش خسارت مدتهاست که به طور کلی تأمین نشده است ، اما همه گیری این مشکل را تشدید کرده است.

بودنهلا گفت: “یکی از چیزهای بزرگی که ما برای آن دعا می کنیم ، مقیاس سریع و فوری زیرساخت های کاهش آسیب است که شامل برنامه های سرویس سرنگ می شود.”

سازمانهای مردمی محلی یا غیر انتفاعی معمولاً آنهایی هستند که به طور مستقیم از مصرف کنندگان مواد مخدر مانند سرنگ تمیز ، اطلاعات در مورد مصرف ایمن مواد مخدر ، نوارهای آزمایش مواد مخدر و داروهای معکوس مصرف بیش از حد نالوکسان استفاده می کنند.

کریستین خایکین ، مدافع ارشد سیاست سلامت در مرکز اقدامات حقوقی می گوید: “وقتی ما در شرایط بحرانی به سر می بریم ، اینها چیزهایی هستند که ما واقعاً می خواهیم روی آنها تمرکز کنیم.”

برخی از سازمان هایی که این کار را انجام می دهند ، پرداخت ها را در سال گذشته به تاخیر انداخت در حالی که دولت با مشکلات بودجه در طول همه گیری دست و پنجه نرم می کرد. برخی نیز کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی را تجربه کردند.

جویس ریورا م founderسس و مدیرعامل سنت آنز در کاهش آسیب در برانکس است. این منطقه در سالهای اخیر با استاتن آیلند رقابت کرده است تا بیشترین میزان مرگ و میر ناشی از مصرف مواد افیونی را در این شهر داشته باشد. ریورا گفت که استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق آسیب دیده باید برای تامین مالی در اولویت باشند.

او گفت: “من فکر نمی کنم برونکس برای منابع مورد نظر اولویت بندی شود.” “ما هر آنچه را که می گیریم به حداکثر می رسانیم.”

ریورا گفت که از تعهد دولت در تبدیل پول از محل سکونت به آموزش مواد مخدر قدردانی می کند ، اما گفت که نوع آموزش ضروری است و بر اطلاعات مربوط به پرهیز تأکید می کند.

ریورا گفت: “ما به برنامه های آموزشی نیاز داریم که با داروهایی استفاده شود که از دانش مبتنی بر علم و دانش جامعه استفاده می کنند تا عملگرا تر شوند.”

رفع موانع درمان

طرفداران می گویند بودجه نیز باید به منظور افزایش دسترسی به بوپرنورفین باشد – دارویی که مردم می توانند به جای هروئین یا سایر مواد افیونی از ترک آنها جلوگیری کنند. بهبود دسترسی به احتمال زیاد به معنای کنار گذاشتن پول بیشتر برای مراقبت تحت Medicaid ، برنامه بیمه درمانی دولتی برای نیویورکی های کم درآمد است.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اختلال مصرف مواد افیونی ، بوپرنورفین در طول سالها تحت محدودیت های وسیعی قرار گرفته است ، تا حدی به دلیل ترس از انحراف به جاده و به دلیل انگ بر آن. جایگزین یک افیونی با دیگری

در سال 2020 ، Cuomo قانونی را امضا کرد که با ممنوعیت دسترسی بیمه گذاران خصوصی به بیمه گذاران خصوصی قبل از تجویز بوپرنورفین ، مانع دسترسی آنها شد. چنین الزامی ممکن است درمان را در زمان حساس برای کسی که به دنبال درمان است به تأخیر بیندازد. اما در همان زمان ، وی لایحه ممنوعیت همان عمل تحت Medicaid را وتو کرد.

کوئوم سپس لایحه مشابهی را برای گسترش دسترسی قانون گذاران به تصویب رساند که در ژوئن سال جاری قبل از خروج از مقام تصویب شد. در همین حال ، دولت وی لیست جدیدی از داروهای مورد تأیید برای برنامه های Medicaid را تهیه کرده است که این ماه به اجرا درآمد و سه نوع بوپرنورفین را به عنوان “ترجیح داده نشده” طبقه بندی کرد ، به این معنی که آنها هنوز نیاز به تأیید قبلی دارند.

Budnella گفت ، این تغییر دسترسی برخی بیماران را به داروهای خود مختل کرده است.

وکلا از هوچول می خواهند که این لایحه را امضا کند ، که قرار است پس از 90 روز اجرایی شود و یک فرمان اجرایی مبنی بر حذف تأیید قبلی برای درمان با کمک دارو که بلافاصله اجرا می شود ، صادر کند.

هوچول در مورد این موضوع خاص صحبت نکرده است ، اما اخیراً خط قرمز را تصدیق کرده است و ممکن است الزامات مجوز قبلی از سوی بیمه گذاران را به تأخیر بیندازد. به عنوان بخشی از تلاش برای رفع کمبود پرسنل بیمارستان ناشی از دستور دولتی واکسن COVID-19 ، این روش برای برخی از روشهای پزشکی به مدت 30 روز تعلیق شد.

هوچول این هفته یک لایحه جداگانه امضا کرد که دسترسی به درمانهای دارویی مانند بوپرنورفین در زندانها و زندانها را افزایش می دهد. وکلا خوش بین هستند که هوچول ، که به عنوان ستوان فرماندار ، گروه ویژه مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر را رهبری می کرد ، به پیشبرد سیاست های کاهش مصرف بیش از حد در سطح ایالت کمک کند.

خائیکین گفت: “افراد زیادی با اختلال در استفاده از مواد در سیستم اصلاحی مواجه هستند و به آنها دارویی داده نمی شود.” درمان هنگام بازگشت به جامعه.

او گفت: “این زمان بسیار آسیب پذیر است.”

صندوق مواد افیونی نیویورک همچنین می تواند سایر چالش های بیمه ای را که افراد هنگام ورود به برنامه های درمان دارویی با آنها روبرو می شوند ، برطرف کند. موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری اغلب بیشتر از سایر مراقبت های پزشکی است. خایکین پیشنهاد افزایش بودجه برای CHAMP ، برنامه ombudsman دولتی را که به مردم در حل مسائلی که به چنین مراقبت هایی دسترسی دارند ، کمک می کند ، پیشنهاد کرد.

سخنگوی بخش بهداشت و درمان شهر نیویورک گفت که مناطق در مورد روند تخصیص بودجه از برنامه شهرک سازی هنوز مبهم هستند. از سال 2022 ، هر منطقه نیویورک که بودجه دریافت می کند باید نحوه استفاده از این پول را در 1 نوامبر گزارش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید