Prodigy ‘به Jameela Jamil ، Jason Alexander ، Daveed Diggs ، Robert Beltran برای بازیگران اضافه می کندخبرهای عالی از امروز پیاده روی ستاره ای: اعجوبه پنل در کمیک کان نیویورک: دیوید دیگز ، جمیله جمیل ، جیسون الکساندر و روبرت بلتران به صداپیشگان فصل اول در نقش های تکراری پیوستند. و نه تنها این ، ما اولین نگاه خوب خود را به Hologram Kathryn Janeway (Kate Mulgrew) پیدا کردیم ، به لطف اولین فیلم ظاهر شده از این مجموعه.

بسته به اینکه طرفدار چه چیزی هستید – همیلتون ، مکان خوب ، سینفلدیا میدونی … پیاده روی ستاره ای – این اعلان های صادر شده احتمالاً در سطح هیجان متفاوت است. برای پیاده روی ستاره ای با این حال ، خبر بزرگ این است که مجموعه متحرک پارامونت + در آینده پیوند دیگری به نسخه کلاسیک خواهد داشت پیاده روی ستاره ای: وویجر در بلتران ، که هفت فصل در آن سریال Chakotay را بازی کرد. در نمایشگاه ، چکوتای افسر اول بود رهگذر، اما در رمانهای بعدی نمایش به کاپیتان ارتقا یافت – رتبه ای که حفظ خواهد شد شگفتیبه

چیزی که در این مورد بسیار جذاب است این است چگونه چاکوتای ظهور خواهد کرد شگفتیبه مجموعه های متحرک ، مانند رهگذر، تقریباً غیرممکن است که به Delta Quadrant برسیم (بیشتر پیاده روی ستاره ای مجموعه ها در ربع آلفا تنظیم شده اند). مگر اینکه به نحوی دوباره از دست رفته باشد ، این یک س openال باز است که چگونه Chakotay می تواند برای دیدار از این خدمه تازه وارد شود.

با این حال ، ما اطلاعات کمی در مورد دیگر شخصیت های جدید داریم. ديگز صداي فرمانده تيسس ، جميل صداي Ensign Asencia ، اسکندر صداي دکتر نوم را بر عهده خواهد داشت … و اين تقريباً همه چيزي است كه ما درباره آنها مي دانيم. امیدوارم فرمانده تایسس چیزی را در مورد داستان ناوگان ستاره سرکوب کند ، اما این به نظر می رسد طولانی است.

همچنین در هیئت مدیره ، یک فیلم هولوگرام Kathryn Janeway را در دست اجرا گرفتیم. سبک جدید را تنظیم کنید USS Protostar، هولوگرام Janeway به آموزش و کمک به شش بیگانگان جوان که در نهایت صاحب کشتی می شوند ، کمک می کند. در ویدئو ، ما یک سوارکار فرمان گوین (الا پورنل) و دال (برت گری) را به دام افتاده می بینیم ، در حالی که روک تاک (ریلی آلازراکی) عمدتا در مورد “فدراسیون” گیج شده است. در این نمایش همچنین جان نوبل و جیمی سیمپسون به عنوان شرور The Diviner و Drednok و همچنین آنگوس ایمری ، جیسون مانتزوکاس و دی بردلی بیکر حضور دارند.

اولین نمایش یک ساعته با عنوان “گمشده و پیدا شد” پنجشنبه 28 اکتبر در Paramount + روی آنتن می رود. در آن ، “گروهی از جوانان بی قانون ، که در مستعمره معدن خارج از فضای فدراسیون تبعید شده اند ، یک کشتی غرق شده Starfleet را کشف می کنند. Diviner و دخترش گوین برنامه های دیگری دارند.”

کلیپ هولوگرام Janeway را در بالا تماشا کنید و در مورد اینکه آیا دکتر دکتر از “کاهش” شکایت خواهد کرد یا خیر ، گمانه زنی کنید.

جایی که می بینی پیاده روی ستاره ای: اعجوبه

دیدگاهتان را بنویسید