ائتلاف اقدام برای چاقی (OAC) آگاهی از تعصب و قلدری در وزن را در ماه آگاهی از چاقی کودکان افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی دوران کودکی است و ائتلاف چاقی برای چاقی (OAC) در این ماه تلاش می کند تا تعصب و زورگویی موجود در وزن را در بین کودکانی که از اضافه وزن یا چاقی رنج می برند ، بشناسد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن ، وسوسه همسالان خود را در مدرسه گزارش می دهند. “تعصب وزن در کودکان و نوجوانان همچنان یک ابزار برجسته برای نسل های جوان ما است. ما می دانیم که آثار قلدری می تواند در بزرگسالی برای کودکان باقی بماند. کودکی که با چاقی زندگی می کند می تواند به اندازه کافی بدون احساس بدرفتاری یا قضاوت ناعادلانه به خاطر آن مشکل باشد. زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را بشناسیم و برای پایان دادن به تعصب وزن تلاش کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری پول برای کمک به جلوگیری از تعصب و قلدری در دوران کودکی از طریق آموزش ، ارتقاء ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. می توانید با اهدای کمک مالی به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate ، حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هر سهمی برای تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی انجام می شود.

ائتلاف اقدام برای چاقی (OAC) ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی با بیش از 75000 عضو ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، ترویج و حمایت اختصاص داده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید