ساده ترین راه برای مدیریت پول خود


همین اواخر ، من با شگفت انگیزترین ابزار مالی که تا به حال بوده ام ، آشنا شدم.

ای کاش قبلاً در مورد آن یاد گرفته بودم.

فقط حدود چهار و نیم ماه گذشته است ، اما من هرگز احساس نمی کردم که اینقدر تحت کنترل هستم اما در عین حال آنقدر آزاد هستم ، وقتی به مقدار پول من رسید و چقدر می توانم برای هر چیزی که نیاز دارم یا می خواهم هزینه کنم.

در حال حاضر این بدان معنا نیست که این ابزار پول به من پی برد که من ثروتمند هستم.

فقط من را از این همه چیز آزاد کرد

در ابتدا ، در حالی که در پس انداز خوب بودم ، هنوز تصور روشنی از این که آیا به طور هوشمند پس انداز می کنم ، چقدر واقعاً دارم و چگونه می توانم آنچه را که باید برای خودم پرورش دهم و تأمین کنم ، مدیریت کنم. آینده.

چیزی که من می خواهم این است که هر چه زودتر بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که من درآمد غیر فعال دارم و برای پرداخت صورت حساب ها کافی است ، به طوری که می توانم روزهایم را با کاری که دوست دارم بازی کنم. اگر چیزی که من دوست دارم درآمد بیشتری داشت ، عالی است. اگر نه ، پس اینطور باشد.

من می خواستم به اندازه ای که لازم است فراوان باشم تا بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، با خانواده ام وقت بگذرانم ، عزیزانم را در تجربیات فوق العاده قرار دهم و در هر زمان در صورت نیاز به همه کمک کنم.

اما من دقیقاً نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم و چقدر طول کشید تا آن را دریافت کنم.

تا اینکه من واقعاً به همه چیزهایی که داشتم نگاهی واقعی انداختم و از روش های T استفاده کردم. هارو اکر.

اگر نام Harv را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول می تواند از جهات مختلف ریشه همه استرس ما باشد ، هنگامی که تا حد ناخودآگاه جوشانده می شود ، منجر به اقدامات زیادی می شود که ما را از زندگی خود راضی تر نمی کند.

مدیریت بهتر پول ما می تواند این استرس را از بین ببرد و به ما این امکان را می دهد تا از فضای ذهنی جدید خود استفاده کنیم تا مرحله بعدی را در جستجوی خوشبختی آغاز کنیم ، سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بنابراین بیایید این کار را انجام دهیم – مسائل مربوط به پول ما را حل کنید.

در ابتدا ، سخت خواهد بود. همچنین می تواند دردناک باشد. زمانی را به یاد می آورم که من به سختی به اندازه کافی برای عبور از گوشت تلاش می کردم و همچنین در بدهی کارت اعتباری غرق شده بودم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

حتی وقتی کارم را به اندازه کافی شروع کردم تا دوبار درباره موجودی بانکی خود فکر نکنم ، باز هم به نوعی از نگاه دقیق و دقیق به اعداد و ارقام خودداری از داخل و خارج خودداری کردم.

همه چیز به هم ریخته بود.

تا اینکه با سیستم مدیریت پول Harv آشنا شدم.

خیلی ساده است اما به همان اندازه درخشان است. و در اینجا ما برویم. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

هارو اساساً می گوید که هر کس باید شش حساب بانکی متفاوت داشته باشد یا به گفته او “شش قوطی”.

آره، ششبه

هرکس با پول عاقل باشد ، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نمی گذارد.

با داشتن شش حساب (یا به معنای واقعی کلمه ، اگر می خواهید) ، می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری کنید ، هزینه کنید و بدهید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید ، یا می توانید آنها را در بانک های مختلف باز کنید.

و اگر می خواهید با این سیستم ثروتمند شوید ، در مورد پول باید به سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید آن را بدست آورید ، پس انداز کنید ، رشد دهید.

هنگامی که می توانید ببینید پول شما کجاست و به وضوح می دانید که چه چیزی می تواند و چه چیزی نمی تواند پرداخت کند ، احساس آزادی کنید زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

بنابراین بیایید بگوییم که راهی برای کسب درآمد پیدا کردم ، هر چه که باشد (ممکن است 100 دلار باشد ، ممکن است 100000 دلار باشد. این به میزان درآمد شما مربوط نمی شود ، بلکه به نحوه شما مربوط می شود. رهبری پول تو.). پس از همه کسورات مانند مالیات و غیره ، با مبلغ خالص خود باقی بمانید. این اساساً “حقوق خانه شما” است.

این مقدار است که به شش کوزه مختلف تقسیم می شود.

شش کوزه / اسکناس عبارتند از:

1. آزادی مالی یا حساب FFA (10 of از حقوق خالص)

پول این قوطی را هرگز نمی توان لمس کرد. هرگز. تنها زمانی که اجازه دارید از این کوزه پول بگیرید ، بازنشستگی است. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید که وقتی جوانتر هستید سالهای بیشتری برای پس انداز دارید ، اما هرچه سن شما بالاتر می رود ، زمان کمتری نیز خواهید داشت. بنابراین در مورد آن سختگیر باشید. خود ارشد شما به خاطر آن شما را دوست دارد.

خوب دروغ گفت در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و این تنها زمانی است که شما مجاز به انجام هر کاری با پول در این شیشه هستید ، اگر قصد دارید آن را در چیزی سرمایه گذاری کنید که دارای ضمانت درآمد ثابت است ، مانند سپرده های ثابت یا اوراق قرضه.

از آنجا که پول به هر حال در آنجا خواهد بود ، آنها همچنین می توانند سریعتر به چیزی تبدیل شوند که برنامه سررسید دارد.

2. صرفه جویی در هزینه بلند مدت یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

وقتی می خواهید خانه ، ماشین ، یخچال یا چیزهای گران قیمت بخرید ، این شیشه را خیس کنید. همچنین می توانید از این پول برای سرمایه گذاری استفاده کنید و برای این سرمایه گذاری ها می توانید خارج از مناطق بازگشت تضمین شده کار کنید. یعنی چیزی که با ریسک همراه است.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید از دست بدهید. برخلاف FFA شما.

اما البته ، در هر صورت با LTSFS خود هوشمند باشید و اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که نیاز به یک جهش ایمانی دارد ، فراموش نکنید که در کنار دوز خوب شهود ، عملی و واقعیت محور نیز باشید.

در صورتی که مجبور باشید مقدار زیادی از LTSFS خود را خرج کرده و به طور قابل توجهی تمام شوید ، بارها و بارها شروع کنید ، هرگز از FFA ما پول نگیرید.

هرگز.

3. شرایط مورد نیاز (55 of از حقوق خالص)

این حسابی است که همه هزینه های مورد نیاز شما را به صورت ماهانه میزبانی می کند. اجاره ، وام مسکن ، صورت حساب ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … همین. فوق العاده ساده

اگر مبلغ بیشتری برای شما باقی مانده است ، یعنی کمتر از 55 درصد هزینه می کنید ، در صورت تمایل آنرا به هر یک از پنج حساب موجود دیگر اختصاص دهید. شخصاً ، هرگونه تعادلی را که دوست دارم در FFA و LTSFS خود به اشتراک بگذارم.

من از دیدن رشد آنها لذت می بردم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش شخصی به من گفت افرادی که کتاب های غیر داستانی می خوانند هفت برابر بیشتر از کسانی که فقط داستان می خوانند موفق ترند.

اکنون مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” در اینجا دقیق است یا خیر ، اما مطمئن هستم که این گزاره تا حدی حقیقت دارد.

از این گذشته ، اگر من یک کتاب غیر داستانی خوانده بودم ، به این معنی است که بر اساس واقعیات بوده است ، و این بدان معناست که چیزی برای یادگیری و کاربرد وجود دارد.

و هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده می کنید. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما سپس یاد می گیرید و مجدداً درخواست می دهید ، و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

در زمان یادگیری این امر ساختگی نیست در مقابل. متوجه شدم که فقط کتابهای داستانی می خوانم. من غیرداستانی نخوانده ام آن ها خسته کننده بودند.

اما من برای موفقیت خارش داشتم ، بنابراین آن را امتحان کردم.

و از آن زمان من کتاب غیر داستانی نخوانده ام. وقتی بزرگ می شدم ، همیشه در یک کتاب بینی داشتم ، و سپس زمان تغییر داستان بود.

درست است که زندگی من تغییر کرده است. احساس می کردم باهوش ترم ، اعتماد به نفس بیشتری دارم ، در حال یادگیری و درخواست بودم و پول می دادم. در حین کار ، در مورد پیشرفت شخصی نیز مطالعه کردم ، به منظور توسعه بهترین مهارت های مقابله ای ، برای داشتن یک زندگی شاد و بدون استرس به آن نیاز دارم.

بنابراین بله ، نکته ای که من به آن می رسم این است که تحصیلات مهم است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق باشید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، در خانه درس بخوانید ، در سمینارها شرکت کنید ، هر چیزی که احساس می کنید آنچه را که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید یاد بگیرید ارائه می دهید.

اگر در یک ماه کل صندوق تحصیل خود را خرج نکنید ، خوب است. این بدان معناست که جمع می شود و سپس می توانید برای اقلام بلیط بالاتر شامل شهریه هزینه کنید ، مانند یک گروه متفکر نخبه که عضویت سالانه بالایی دارد.

اگر احساس می کنید می توانید همه چیز را که به صورت رایگان در اینترنت نیاز دارید بیاموزید ، این 10٪ را بردارید و آن را در حسابی دیگر که مناسب می دانید قرار دهید.

5. قمار (10 of از حقوق خالص)

بله! بهترین عمق تا کنون این برای دلسوزی و خراب کردن خود است.

آیا می خواهید برای شام یک بطری شامپاین میل کنید؟ آن درمان آبگرم را می خواهید؟ اوه آن کیف دستی و / یا کفش … من عاشق بازی ها هستم.

بدون گناه. شما می دانید که چه چیزی را می توانید بلافاصله تهیه کنید و آن را به درستی خرج کنید. و بله ، اگر شما آن را خرج نکنید ، معادل آن است ، بنابراین هنگام بروز آن می توانید واقعاً وسوسه شوید.

هتل پنج ستاره در تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5٪ از حقوق خالص)

نکته آخر اینکه همه چیز انرژی است. بنابراین ، اگر می خواهید برخی از کارها را انجام دهید ، باید ضرر کنید یا کمی بدهید. و می توانید مقداری را در راه سخت از دست بدهید ، یا می توانید آن را به صورت رایگان و از قلب خود اهدا کنید.

این حساب ماهانه خالی می شود. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی است که می خواهید از آن خارج شوید ، بنابراین حتماً به گردش در آورید.

اگر در موقعیتی هستید که باید به یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان خود کمک کنید ، همیشه به این حساب نگاه کنید. به این ترتیب اگر مجبور شوید پولی را که “نمی توانید از عهده آن برآیید” به آنها بدهید ، از رنجش خودداری کنید.

هر چیزی در اینجا باید واگذار شود ، بنابراین این را ارائه دهید و عملاً بگویید ، “این تنها چیزی است که باید بدهم.”

و بس! شش اسکناس. امیدوارم آنها هم بتوانند به اندازه من به شما کمک کنند. حالا بروید درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv را برای اشتیاق ، هدف و سود بررسی کنید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید