صندوق کارگران مستثنی نیویورک به صورت خشک کار می کند زیرا ایالت متوقف می شود و برنامه های جدید را متوقف می کند


بودجه 2.1 میلیارد دلاری کمک های دولتی به کارگران غیرمجاز که از این همه گیری آسیب دیده اند تقریباً در دست استفاده است.

صندوق کارگران مستثنی ، که به افرادی که برای برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش بیماری همه گیر به دلیل وضعیت مهاجرت واجد شرایط نیستند کمک می کند ، روز جمعه درخواست های جدید خود را متوقف کرد.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار مزایا به تقریبا 120،000 نفری که از تابستان امسال وزارت امور خارجه این برنامه را درخواست کرده اند ، پرداخت کرده است ، و بیشتر برای برنامه های در حال تعلیق در نظر گرفته شده است. به گفته دفتر دولت ، این صندوق تا پایان ماه اکتبر بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت می کرد. کتی هوچول.

هوچول در بیانیه ای به مطبوعات گفت: “ما می خواهیم مطمئن شویم که جوامع مهاجر در بهبودی ما حمایت می شوند و من از روز اول ریاست جمهوری خود متعهد شده ام که در اسرع وقت به نیویورکی های نیازمند کمک کنم.” جمعه.

هوچول وعده داده بود که در اولین هفته حضورش در دفتر تصویب درخواست ها و پردازش پرداخت ها را تسریع می کند. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت در زمینه برنامه های آموزشی و آموزش برنامه صندوق کارگران مستثنی همکاری کرد.

تقریباً به همه متقاضیان تأیید شده حداکثر مبلغ 15،600 دلار بودجه تعلق گرفت.

برای واجد شرایط بودن برای این صندوق ، متقاضیان باید نشان دهند که قبل از مارس 2020 در نیویورک اقامت داشته اند (و باقی مانده اند) و واجد شرایط بیکاری یا کمک های دیگر نیستند. کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل همه گیری از دست دادند.

وکلا گفتند که خالی شدن سریع صندوق کارگران مستثنی گستردگی نیاز در سراسر ایالت را نشان می دهد. موسسه سیاست های مالی تخمین زده است که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این وجوه استفاده کنند ، از جمله 213،000 نفر فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گررو از صندوق ائتلاف کارگران محرومیت در بیانیه ای گفت: “این واقعیت که این صندوق تقریباً دو ماه پس از اولین بار افتاده است ، تمام شده است نشان می دهد که مردم نیویورک به شدت به این نجات احتیاج دارند.” “باید از دولت هوچول برای دریافت سریع وجوه تقدیر کرد – اما اکنون زمان پایان کار است. هزاران متقاضی هنوز تحت بررسی هستند و منتظر قضاوت هستند. همه کارگرانی که 23 روز شجاعانه برای به دست آوردن این صندوق دست به اعتصاب غذا زدند ، درخواست آنها مورد تایید قرار نگرفت. “

گوئررو گفت که بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل برجسته سیاست” به ویژه در حومه نیویورک که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به افزایش آگاهی و برنامه های کاربردی وجود داشت ، توسط این برنامه تعطیل شدند.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن مدارک لازم تلاش کرده اند ، به ویژه با توجه به تاخیر ماهانه کنسولگری ها.” “ما نمی توانیم اجازه دهیم کارگران در سرما کنار گذاشته شوند. ائتلاف ما متعهد است که برای تأمین بودجه اضافی بجنگد. و مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار و قانونگذار ایالت برای اطمینان از دسترسی کامل و عادلانه کارگران مستثنی در سراسر ایالت هستیم. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران مستثنی حمایت کردند نیز خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شده اند.

“با 99 of از درخواست های تأیید شده که واجد شرایط دریافت مزایای درجه 1 هستند ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مالیات دهنده را به طور ناعادلانه حذف می کند ، و تعداد زیادی از کارگران ، به ویژه در قسمت بالای جهان ، اعلام کردند که آنها نمی توانند شرکت کنند.” جسیکا راموس ، سناتور ایالت کوئینز در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “ما به بودجه اضافی نیاز داریم تا بتوانیم به خانواده هایی که در مسیر بهبود اقتصادی خود کار می کنند ادامه دهیم.”

کارمن دی لا روزا ، نماینده مجمع ، در بیانیه ای گفت: “صندوق کارگران مستثنی از درد و رنجی که در جوامع خود در بحبوحه همه گیری COVID-19 دیده ایم ، متولد شد.” “ما دیدیم که چقدر نیاز به کمک مالی برای کارگرانی که غالباً از خدمات دولتی محروم هستند بسیار ضروری است.”

دیدگاهتان را بنویسید