نکاتی برای دستیابی به اهداف سلامتی خود در سال 2021


همیشه این مهم نیست که تناسب اندام را در اولویت قرار دهید ، اما اگر می خواهید سالم باشید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما شش نکته مختلف را مورد بحث قرار می دهیم که می تواند به شما انگیزه دهد تا در سال 2021 به اهداف خود برسید!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

می توانید از یک برنامه روی تلفن خود برای پیگیری تعداد کالری هایی که می سوزانید ، چند قدم شما بر می دارید یا کیلومتر پیاده روی در طول روز استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل یک مانیتور ضربان قلب و ردیاب خواب هستند که برای ردیابی معیارهای سلامتی مناسب هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت را در گذر زمان آسانتر می کنند تا به جای دلسرد شدن ، انگیزه پیشرفتی را که دارید به دست آورید.

2. با تعیین اهداف و یادآوری های واقع بینانه برای خود ، به یک عادت دست پیدا کنید

بهتر است اهداف واقع بینانه برای خود تعیین کنید – سعی نکنید از 0 دقیقه کار روزانه به 60 دقیقه در روز برسید. در عوض ، اهداف کوچکی را در طول روز تعیین کنید که بر هدف بزرگ شما می افزاید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه کار کنید ، سعی کنید هر ساعت یک یادآوری برای خود تنظیم کنید و حین تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

3. فعالیتی را پیدا کنید که از انجام آن لذت می برید ، بنابراین می توانید برای مدت طولانی به آن پایبند باشید

سعی کنید تمرینی را پیدا کنید که از آن لذت می برید – اعم از دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر عاشق فعالیت هستید ، این فرصت وجود دارد که مدتی با آن بمانید و در سفر فیزیکی خود به حرکت خود ادامه دهید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها برای شما سرگرم کننده به نظر نمی رسد (یا اگر هیچ چیزی شبیه به آن نیست) ، سعی کنید انواع مختلف ورزش را کاوش کنید تا زمانی که ورزش مناسب را پیدا کردید!

4. به اندازه کافی بخوابید

بی خوابی می تواند منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است هر شب حداقل هشت ساعت بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای کار در آن روز ایجاد می کند.

5. به کلاس تناسب اندام گروهی بپیوندید

پیوستن به تیمی برای همکاری به شما کمک می کند تا انگیزه و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنید. این یک راه سرگرم کننده برای رسیدن به فرم با بیرون رفتن از خانه است! اگر بدنبال سالن بدنسازی هستید که دوره های تناسب اندام را ارائه دهد ، با مراجعه به وب سایت ما www.fitnessfor10.com ، 10 دلار Fitness را بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید