هتل مقرون به صرفه در خیابان گردینر با هدف افزایش به 9 میلیون یوروتعدادی از ملک های اصلی در خیابان گاردینر ، دوبلین ، به دنبال 9 میلیون یورو وارد بازار شده اند. فروش شامل یک هتل مقرون به صرفه ، محل من است. یک بلوک 10 واحدی ؛ و سایتی با قابلیت توسعه

خیابان 88-89 Lower Gardiner Street ، دوبلین 1 ، میزبان My Place است ، هتلی مقرون به صرفه که در ترکیبی از 35 اتاق اختصاصی و 52 تخت خوابگاه ، محل اقامت مهمانان است.

این فروش شامل Mabbot House ، در مجاورت Mabbot Lane نیز می شود. این ملک شامل 10 آپارتمان بزرگ و مدرن است (سه واحد یک تخته ؛ چهار واحد دو تخته ؛ و سه پنت هاوس دو تخته). هر آپارتمان دارای بالکن یا تراس است.

فروش پتانسیل توسعه را ارائه می دهد ، زیرا مکان من دارای مجوز برنامه ریزی توسعه عقب است که 33 اتاق خواب دیگر را تأمین می کند. توسعه مستلزم تخریب یک انبار موجود در Mabbot Lane است.

قلب دوبلین

جان هیوز ، مدیر نمایندگی فروش CBRE ، گفت: “فروش این مشاغل مسکونی در مرکز شهر با برنامه ریزی برای توسعه بیشتر احتمالاً طیف وسیعی از خریداران بالقوه ، از جمله مالکان ، اپراتورها ، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان را به خود جلب خواهد کرد.”

این ملک ها به طور مرکزی در قلب دوبلین ، نزدیک به مکانهای اصلی گردشگری ، فرهنگی و تفریحی شهر واقع شده اند و تا جاذبه هایی از جمله Temple Bar ، کالج ترینیتی ، فروشگاه گینس ، سنت استفان گرین ، خیابان اوکانل و خیابان گرافتون پیاده روی می کنند.

در بخش خیابان 2019 ، خیابان 63-66 Gardiner Street Lower ، که شامل چهار ملک گرجستان با تراس مجاور است ، به یک سرمایه گذار فروخته شد. این املاک با قیمت 4.5 میلیون یورو در بازار عرضه شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید