پیشرفتهای بیشتر در خدمات زنان در بیمارستان Letterkenny – Hiqa مورد نیاز استبر اساس گزارش رسمی ، برای اطمینان از ایمنی زنانی که از این خدمات استفاده می کنند ، به بهبود بیشتر در مدیریت و مدیریت خدمات زنان در بیمارستان دانشگاه لترکننی نیاز است.

به گفته مركز اطلاعات و كيفيت سلامت (حيقا) ، بيمارستان بودجه و نيروي اضافي قابل توجهي را براي بهبود خدمات زنان و زايمان دريافت كرد ، اما ضعف هايي در ساختارهاي حكومتي و نظارتي وجود داشت.

این گزارش نشان می دهد که لترکنی در بررسی برنامه های اجرایی سرویس بهداشت ملی (HSE) و گروه Saolta برای بررسی ، آزمایش و تشخیص برخی از زنان که خونریزی پس از یائسگی نامیده می شوند ، ناکام بوده است.

گروه Saolta ، که شامل بیمارستان است ، نتوانست مواردی را تشخیص دهد که بیمارستان به این زمان بندی ها پایبند نبود ، یافته ای که برای Hiqa “نگرانی قابل توجهی” بود و با گروه مطرح شد.

بر اساس گزارش ناظر ، با تلاش بیمارستان برای استخدام و حفظ کادر پزشکی ، پرستاری و اداری ، این امر همچنان خطری برای امنیت بیمار محسوب می شود.

این بیمارستان به خدمات زنان و زایمان سرپایی جدید منتقل شده است ، اما Hiqa دریافته است که تعداد مورد انتظار از زنانی که می توانند در این خدمات مدیریت شوند از HSE کاهش یافته است. در این گزارش آمده است: “خدمات سرپایی زنان و زایمان در بیمارستان به طور کامل ایجاد نشده بود و تنها با 50 درصد از ظرفیت بالقوه خود کار می کرد.”

این گزارش درباره شکایات بیماری زنان و خانواده های آنها به سال 2018 برمی گردد. برخی از آنها در تشخیص سرطان آندومتر دچار تاخیر شدند و بر اثر این بیماری فوت کردند.

شان گفت: “علی رغم تعداد ابتکارات و اقدامات ارائه شده توسط گروه سائولتا از سال 2018 ، به هیقا اطمینان داده نشد که تدابیر حکومتی و نظارتی کافی و م toثری برای اطمینان از کیفیت و ایمنی خدمات زنان وجود دارد که زنان را در معرض خطر قرار می دهد.” ایگان ، مدیر مقررات مراقبت های بهداشتی Hiqa.

“برای اطمینان و ارتقاء خدمات با کیفیت بالا ، ایمن و قابل اعتماد و ایجاد و حفظ فرهنگ ایمنی بیماران ، برای اداره و مدیریت قوی و م effectiveثر در بیمارستان و گروه بیمارستانی لازم است.

“در حالی که برخی از اقدامات ارائه شده در بیمارستان بهبودهایی را ایجاد کرده است ، مانند خدمات سرپایی زنان (سرپایی) جدید ، روشهای بازنگری شده برای بررسی و توزیع مراجع و کاهش تعداد لیست انتظار برای زنانی که سعی در دسترسی به خدمات زنان دارند ، باید در بلند مدت پایدار می ماند تا زنانی که از خدمات استفاده می کنند و به آن وابسته هستند از کیفیت و ایمنی آن اطمینان داشته باشند. اگر این امر محقق نشد ، HSE گروه Saolta را مسئول می داند. ”

دیدگاهتان را بنویسید