یک زوج متهم به ربودن فرزندان خود با قید وثیقه آزاد شدندمادر و پدری که متهم به ربودن فرزندان خود هستند ، با قید وثیقه تحت شرایط سخت ، از جمله آزادی آنها از مواد مخدر و مشروبات الکلی آزاد شده اند.

آنها روز پنجشنبه در دادگاه ناحیه دوبلین در برابر قاضی Treasa Kelly ظاهر شدند ، جایی که یک gardaí به دلیل جدی بودن پرونده با آزادی وی از زندان اعتراض کرد.

دادگاه شنید که کودک اکنون تحت مراقبت یکی دیگر از اعضای خانواده است.

زن و شوهر به دلیل محدودیت های گزارش نمی توانند شناسایی شوند.

گردانگ گفت که این زوج 30 ساله در اوایل این هفته شاهد خروج یکی از اعضای خانواده از محل ربوده شدن ادعا شده بودند. آنها قبل از وقوع حادثه با یک دسترسی هماهنگ شده بودند.

گردا نگران بود که آنها با پسر نزدیک زندگی می کنند و ممکن است عود کند. ادعا شد که این دو به gardaí گفته اند که قصد خروج از حوزه قضایی را دارند.

گفته می شود آنها هنگام مصاحبه در ایستگاه دوبلین گردا پذیرفته شده اند.

قاضی کلی شنید که گردا می خواهد شرایطی داشته باشد که در صورت صدور قرار وثیقه از سوی دادگاه ، در همان منطقه پسرش زندگی نکنند.

نایل اوکانر ، وکیل مدافع گفت که موکلان او موافقت می کنند که در یک خوابگاه بی سرپناه در دوبلین اقامت داشته باشند و با پسر بچه تماس نگیرند.

با این حال ، قاضی کلی گفت که قبل از قرار وثیقه باید بداند که آنها کجا زندگی می کنند. او نمی گوید که آیا آنها به اقامت در خوابگاه متکی بوده اند.

او موافقت کرد که آنها را در آدرس خانه خود اقامت کنند ، اما هشدار داد که آنها باید از شرایط مختلف پیروی کنند. آنها باید روزانه در ایستگاه Garda محلی خود ثبت نام کنند ، شماره تلفن های خود را ارائه دهند و همیشه در تماس باشند و هیچ تماس مستقیم یا غیرمستقیمی با کودک یا هیچ شاهد در دادرسی نداشته باشند.

زن و شوهر نباید به خانه کودک نزدیک شوند و به آنها اخطار داده شده است که بدون مواد مخدر و بدون الکل بمانند.

آنها در جلسه دادگاه به طور مختصر صحبت کردند. زن گفت: “من” ، و شریکش پاسخ داد “بله” در حالی که قاضی می پرسد آیا آنها شرایط را درک کرده اند.

قاضی کلی به آنها دستور داد تا در تاریخ 11 نوامبر در دادگاه حاضر شوند تا مدیران دادستان های عمومی در دستور کار باشند.

آقای اوکانر گفت آنها بیکار هستند و امکانات محدودی دارند. کمک حقوقی اعطا شد.

دیدگاهتان را بنویسید