خوردن 600 کالری در روز بعد از خوردن یک رژیم معمولی. چه اتفاقی می افتد؟ : تغذیه


در روز چهارم شما بیش از حد غذا می خورید یا چیزی دیوانه می خورید.

طبق تجربیات من ، مغز هیچ تغذیه ای برای عملکرد صحیح آن ندارد. خواهید دید که احساساتی تر شده اید … همه چیز شبیه پایان جهان است. با گرسنگی مداوم (چون 600 کالری گرسنگی می کشد) ناپدید می شود و دیگر به هیچ چیز اهمیتی نمی دهید. شما احساس انرژی نمی کنید زیرا انرژی ندارید.

معده شما کوچک می شود. اگر مقدار زیادی مواد مغذی در بدن خود مصرف یا قرار دهید ، دچار سرگیجه می شوید و به نظر می رسد همه چیز برای مدتی بعد از غذا در حال چرخش است.

از نظر فیزیکی ، موهای شما نازک می شود و در نهایت شروع به ریزش می کند. دوش آب گرم باعث سرگیجه می شود و اگر واقعا بد باشد ، ممکن است حین دوش گرفتن نیز بیهوش شوید. ورزش کردن؟ خیر خیلی ضعیفه

اینجاست که رویا پردازی را شروع خواهید کرد.

اگر ادامه دهید ، در نهایت متوجه خواهید شد که نمی توانید بلند شوید و بیشتر روی تخت یا نیمکت خود بخوابید.

مغز شما شروع به خاموش شدن می کند. شما ناامید خواهید شد ، ممکن است دچار حملات وحشت شوید ، فقط در وسط راهرو در فروشگاه مواد غذایی فرو بروید و در جایی که می خواهید استراحت کنید دچار سرگیجه شوید.

این تمام تجربه من نیست زیرا فکر می کنم مربوط به این پست نیست اما اگر تصمیم گرفتید اصلا غذا نخورید- می توانید دچار تشنج ، حمله قلبی شده و تمام تصمیمات غیراخلاقی را بگیرید زیرا مغز شما بسیار ضعیف خواهد بود. هیچ چیز مهم نخواهد بود مگر بدن شما یا هر هدفی که می خواهید آن را امتحان کنید.

متأسفیم اگر این س questionال شما را پاسخ نداد ، اما امیدوارم این حقایق به شما کمک کند تا 600 را انجام ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید