قسمت 232: راههای جلب حمایت خانواده از کاهش وزن


اگر شروع به کاهش وزن کرده اید و نگران حمایت از خانواده خود هستید ، لطفا به این پادکست گوش دهید

من در مورد آنچه واقعاً برای بدست آوردن حمایت معنی دار و مفید مفید است که به شما در کاهش وزن و حفظ آن کمک می کند ، صحبت می کنم.

(من بیش از یک دهه است که وزن خود را کاهش داده ام – حتی اگر شوهر و پسرم کاملاً متفاوت از غذای من غذا می خورند. پس باور کنید ، من در مورد آن صحبت می کنم).

ابهامات زیادی در مورد آنچه مردم باید در مورد کاهش وزن در اطراف ما بگویند و چه چیزی نباید بگویند وجود دارد.

ناگفته نماند که چقدر قدرتمند است که افرادی را در زندگی خود داشته باشید که تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام می دهند اما هنوز هم احساس بدی ، عدم اطمینان و شک دارند که می توانید وزن خود را کاهش دهید.

به همین دلیل است که من این پادکست را ضبط کردم و مربی افراد زنده بودم. ما اکنون بیش از هر زمان دیگری به یادگیری نحوه دریافت پشتیبانی نیاز داریم.

من در مورد …

نحوه برخورد با مادر 82 ساله ای که همیشه در مورد رژیم غذایی صحبت می کند (شما را مجبور می کند از مسیر خارج شوید و در شورش غذا بخورید).

سه مورد که می توانید امروز برای گفتگو با عزیزان خود در مورد کاهش وزن (بدون استفاده از سایر افرادی که رژیم دیگری را شروع می کنند) شروع کنید ، بگویید و انجام دهید.

پزشک شما چقدر اشتباه می کند وقتی به شما می گوید در یائسگی می توانید کاهش وزن را نیز متوقف کنید.

و اگر احساس می کنید از نظر احساسی خطرناک هستید و به افراد در زندگی خود می گویید که در تلاش برای کاهش وزن هستید ، چه باید بکنید.

برای گوش دادن به قسمت 232 اینجا کلیک کنید: راه هایی برای حمایت خانواده از کاهش وزن

قبل از اینکه تغییری در نحوه غذا خوردن ایجاد کنید … این چیزی است که می خواهید بشنوید.دیدگاهتان را بنویسید