پلیس می گوید موج سوار مترو پس از سقوط از قطار جنوبی درگذشت


به گفته پلیس ، مرد 32 ساله ای هنگام حرکت “سوار شدن در مترو” در قطار J که صبح شنبه شنبه در حال حرکت به سمت جنوب بود ، با قطار به سمت شمال مورد اصابت ضربه مرگبار قرار گرفت.

پلیس می گوید این حادثه حوالی ساعت 4.30 صبح بعد از آن رخ داد که مرد روی سقف خودروی J نشسته بود که از ایستگاه جاده اسکس به سمت پل ویلیامزبورگ حرکت می کرد. بعداً بازرسان تصمیم گرفتند که قربانی از پشت بام مترو فرود آمده و در ضلع شمالی ریل ها فرود آمده و در مجاورت ضلع جنوبی قرار گرفته است. جایی که تحت سلطه قطار مترو دیگری بود.

MTA به طور موقت خدمات را متوقف کرد و چراغ ها با خاموش شدن اورژانس خاموش شد ، اما خدمات چند ساعت بعد از سر گرفته شد. اعلام شد که قربانی در محل کشته شده است. مقامات هویت این مرد را فاش نکردند تا این که به خانواده اطلاع داده شد. هیچ کس دیگری مجروح نشده است.

تصادفات مربوط به موج سواران مترو منجر به عواقب مهلکی شده است. در نوامبر 2019 ، یک پسر 14 ساله برانکس پس از سوار شدن بر قطار هفتم جان باخت. طبق آمار گزارش شده توسط THE CITY ، در آن سال تعداد تصادفات موج سواری در مترو نسبت به سال 2018 افزایش 15 درصدی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید