آیا می توان به اهداف تناسب اندام شما دست یافت؟


ما اینجا هستیم ، نیم سال است. آیا آن اهداف سلامتی را که در روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ چطور هستید؟

سالن های ورزشی Corpus Christi ما سنت سالانه وعده بهبود خود را درک می کنند ، اما ما همچنین متوجه می شویم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. سخت است که انگیزه خود را حفظ کنید ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر واقعی هستند.

تعیین اهداف منطقی

اینجا معامله است. اهداف بلند مدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. اگرچه ممکن است هدفی را در ذهن داشته باشید ، اما وزن خاصی را که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما پیشنهاد می کنیم که آن را در لقمه های کوچک برطرف کنید.

آهسته شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. با صداقت. واقعاً چه کاری می توانید انجام دهید؟ با اهداف دستیابی ناچیز شروع کنید. موفقیت های کوچکتر به شما کمک می کند تا برای رسیدن به آن هدف نهایی اعتماد به نفس ایجاد کنید.

حرکت را شروع کنید!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط صحبت نکنید – وارد سالن شوید و راه رفتن را شروع کنید! فعالیت تناسب اندام مورد علاقه خود را پیدا کنید و به آن پایبند باشید.

آیا انرژی دیگران باعث ایجاد انگیزه در شما می شود؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید تنها تمرین کنید؟ تجهیزات یک ایستگاه ، چه قلبی و چه قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم قالب تمرین را پیدا کنید که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید!

به خودتان پاداش دهید

با گذر روزها و هفته ها – و رسیدن به باشگاه برای شما دشوارتر می شود – هیجان اولیه خود را به خاطر بسپارید و قول دهید که از خود مراقبت خواهید کرد.

و وقتی ظاهر می شوید ، کار را انجام می دهید و به اهدافی که تعیین کرده اید می رسید ، به خودتان پاداش دهید.

شما مستحق یک تبریک بزرگ هستید و به پشت سر می زنید – فقط به محصولات خود با کالری بالا که کار سخت شما را خراب می کند پاداش ندهید!

همکاران تناسب اندام

ما به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد زیادی داریم و سالن های بدنسازی ما در Corpus Christi می خواهند شریک تناسب اندام شما باشند.

اجازه دهید سفر را با شما انجام دهیم ما به شما کمک می کنیم آن اهداف را شناسایی کرده و برنامه ای را با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها تهیه کنید.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید