برایان لاندری احتمالاً “مراقبت می کند”: افسر سابق FBI


یکی از افسران سابق مبارزه با تروریسم FBI گفت برایان لاندری به احتمال زیاد در جایی “مراقبت کننده” پنهان شده است – و در منطقه حفاظت شده طبیعی فلوریدا اردو نمی زند ، جایی که او بر شکار انسان تمرکز کرده است.

تری تورچی ، معاون سابق بخش مبارزه با تروریسم FBI ، به فاکس نیوز گفت: “مردم تغییر نمی کنند زیرا فراری می شوند. آنها سعی می کنند بفهمند چگونه به منطقه راحتی برسند. “

G-man سابق ، که در سال 2001 از دفتر بازنشسته شد ، گروه ویژه ای را که او شناسایی کرده بود متصل کرد و تئودور کاچینسکی “Unabomber” را متوقف کرد و در جستجوی اریک رودولف بمب گذار پارک المپیک در کارولینای شمالی شرکت کرد.

“واضح است که بیرون در اردوگاه یا غاری در جایی در زمین سخت و سرد یا … مارها ، آب آلوده به گاتور نیست. تورچی در این باره گفت: “جایی است که احتمالاً مراقبت او در حال انجام است.”

وی افزود: “وقتی می بینید که چگونه در خانه بعد از اتفاقی افتاده است ، آن مرد به شما می گوید که به احتمال زیاد در حال حاضر چه می کند.”

تری تورچی ، معاون سابق بخش مبارزه با تروریسم FBI
FBI

لاندری ، 23 ساله ، تنها فردی است که علاقه مند به ناپدید شدن و مرگ دوست دخترش گابی پتیتو در سفر بین مرزی این زوج جوان است.

بومی 22 ساله لانگ آیلند در اواخر ماه آگوست درگذشت و جسد او در کمپینگ دورافتاده وایومینگ در 19 سپتامبر ، تقریباً سه هفته پس از بازگشت لاندری به تنهایی به خانه پیدا شد.

مقامات صدها راهنمایی و مشاهده ادعایی را که فراری را تا این حد از مسیر آپالاچی در کارولینای شمالی دور کرده بود ، مورد بررسی قرار دادند – اما جستجو را بر روی ذخیره گاه 25000 هکتاری کارلتون متمرکز کردند.

به گزارش فاکس نیوز ، سگ شکارچی فضل ، که به جستجو پیوست ، گفت که معتقد است مرد گمشده هنوز زنده است زیرا او “بازمانده” است – اگرچه خواهر لاندری کاساندرا او را یک بازمانده “متوسط” توصیف کرد.

تورچی توضیح داد که چگونه یک بازیگر کلیدی در جستجوی رودلف در دهه 1990 مردی بود که برخی از علایق تروریست را به اشتراک گذاشت و در فروشگاه غذای بهداشتی خود در کارولینای شمالی با او گفتگو کرد.

گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
برایان لاندری تنها فرد مورد علاقه در ناپدید شدن و مرگ گابی پتیتو است.
اینستاگرام
گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
تری تورچی افسر سابق FBI معتقد است که برایان لندری پس از ناپدید شدن گابی پتیتو ، پس از بازدید از خانه اش در بندر شمالی فلوریدا ، با شخص دیگری زندگی می کند.
اینستاگرام

بر اساس این گزارش ، این فرد در نهایت اطلاعات ارزشمندی در مورد رودلف در اختیار فدرال رزرو قرار داد ، زیرا او در ابتدا از صحبت با آنها خودداری کرد زیرا مشتاق دولت بود.

تورچی گفت که تمام فراریان “تمام شدند و بسیاری از آنها برای مدت بیش از یک دهه متواری شدند.” و معتقد نیست که لاندری تا این مدت روی تیغ بماند.

گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
خواهر برایان لاندری ، کاساندرا ، می گوید فراری تجربه چادر زدن در بیابان را ندارد.
اینستاگرام

وی گفت که فرایند جستجوی همه فراریان “اساساً یکسان” است.

“تا آنجا که ممکن است با افرادی که به این شخص نیاز دارند مصاحبه کنید ، شما همچنان آن را دنبال خواهید کرد. با همسایگان ، دوستان صحبت کنید و به دنبال چیزی باشید [the fugitive] او می توانست در زمانی بگوید که این نگهبان را در جایی که هیچ کاری انجام نمی داد ، نداشت. “

دیدگاهتان را بنویسید